Skip to content Skip to footer

İŞ ORTAKLARIMIZ

Elektrikli Şarj İstasyonları

İş ortağımız Pluginn, ülkemizde gerçekleşen e-mobilite dönüşümü kapsamında elektrikli taşıt kullanıcıları için hızlı ve teknolojik çözümler sunmaktadır. Pluginn elektrikli taşıtlara ilgi duyan ve taşıt kullanıcısı olan kişilere geniş ürün yelpazesi ile farklı ürün çözümleri sunarak hem bireysel hem kurumsal tarafta kullanıcılara ürün desteği vermektedir. Aynı zamanda yurtdışında en çok tercih edilen şarj istasyonu markalarının bazılarının Türkiye distribütörlüğü yapan Pluginn, kendi markasına ait olan ürünleri ile birlikte elektrikli taşıt kullanıcılarının güvenle seyahat edebilmeleri için altyapı oluşumuna yardımcı olmaktadır. Elektrikli şarj istasyonu ile ilgili her türlü sorunuz ve talepleriniz için bizimle ile iletişime geçebilirsiniz.

Cihaz Çözümleri
Yazılım Çözümleri
Altyapı & Kurulum
Yerinde Servis & Bakım
Öngörülebilir Bakım
Proje & Fizibilite

Enerji Depolama

istanbulGES Merus Power ile iş birliği anlaşması sağladı. istanbulGES, Türkiye’deki enerji depolama konusunda çözümler üretip, ürün tedariği gerçekleştiyor olacağız.

Enerji depolama işlemi bir cihaz veya depolama ortamı içerisinde enerjinin kimyasal, elektriksel veya ısıl gibi farklı formlarda saklanmasıdır.
Merus power: En son teknoloji üzerine kurulu Merus™ Enerji Depolama Sistemleri (ESS), çıkış gücü ve enerji açısından modüler çözümlerdir. Çeşitli çalışma modları ve herhangi bir voltaj seviyesine bağlanma esnekliği, Merus™ ESS’yi üretimden başlayarak komple elektrik sistemi değer zinciri için tercih edilen bir çözüm haline getirir. Özellikle yenilenebilir enerji entegrasyonu ve İletim ve Dağıtımdan (T&D) hibrit, ada ve mikro şebekelere kadar. Yerleşik esnek tasarım, birkaç yüz kWh’den birkaç yüz MWh’ye kadar özelleştirilmiş çözümler sunmak için kolay ölçeklenebilirlik sağlar.

Sürdürülebilirlik için Güneş Enerjisi

Subscribe for the updates!

Çerezler ayarlarını güncelle