Skip to content Skip to footer

Ensari Deri

Firmamız olarak, Türkiye’nin önde gelen deri üreticilerinden Ensari Deri’nin fabrika çatısına güneş enerjisi sistemleri kurduk ve başarıyla tamamladık. Artık Ensari Deri, kendi enerjisini üretiyor ve çevreye katkı sağlıyor.

Solar paneller, fabrika çatısına yerleştirilerek güneş ışınlarından enerji üretiyor. Bu enerji, inverterler sayesinde elektrik enerjisine dönüştürülüyor ve fabrikanın enerji ihtiyacını karşılıyor. Böylece, hem doğal kaynakları daha verimli kullanıyoruz hem de çevreyi koruyoruz.

Güneş enerjisi sistemleri, uzun ömürlü olması ve bakım ihtiyacının düşük olması nedeniyle ekonomik bir seçenek oluşturuyor. Ayrıca, güneş enerjisi sistemleri sayesinde, şirketler enerji maliyetlerini azaltırken aynı zamanda çevreye de katkı sağlıyor.

Ensari Deri

Güneş enerjisi, bugünün dünyasında çevre dostu bir seçenek olarak öne çıkıyor. Siz de kendi enerjinizi üretmek ve doğal kaynakları daha verimli kullanmak istiyorsanız, bizi arayın!

Yıllık Enerji Üretimi535.402 kWhKullanılan Panel Sayısı866Yıllık Engellenen Sera Gaz Salımı:251.104 kgDC471,97 kWpAC400 kWeShare

Subscribe for the updates!

Çerezler ayarlarını güncelle